Forum Sojuszu Dream Hunters

Forum Sojuszu Dream Hunters

Ogłoszenie

Panie i panowie nabijajcie posty trzeba rozkręcić trochę to forum bo ludzie coś tu niechętnie zaglądają . Pozdrawiam John .

#1 2009-03-20 23:44:34

Johny

Użytkownik

7170938
Skąd: Tam gdzie Joe & John :P
Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 92
Punktów :   

Poprawienie stosunków w klanie

Ostatnimi czasy w naszym klanie nie dzieje się najlepiej ;/  Każdy pracuje na swoją korzyść i tylko na swoją, klan dla niego to rzecz co najmniej obca. Wszyscy zapatrzeni w siebie a dalej zaćma.
Musimy coś z tym zrobić!
Oczywiście każdy chce jak najszybciej zdobyć dla siebie itemy, to jest oczywiste ale nie kosztem klanu.
Wiecie co to znaczy klan?  To gra zespołowa, wzajemne pomaganie sobie w każdej sytuacji. Czego u nas nie ma lub prawie nie ma.
Razem możemy wiele ale musimy wziąć się do roboty. Każdy potrzebujący pomocy niech uzyska pomoc, dzięki czemu klan dużo szybciej się rozwinie.Atmosfera będzie o niebo lepsza i wszyscy będą szczęśliwi.

Podam przykład: powiedzmy ja potrzebuje pomocy przy spoilowaniu. Całe party koksa gdzieś, ja piszę o pomoc to niech chociaż 1 osoba zrezygnuje na chwile expa i pomoże przy spoilowaniu. Dzięki temu uzyskujemy lepsze efekty.

Chciałbym aby właśnie tak było w naszym klanie i wy też pewnie tego chcielibyście. Razem to osiągniemy.

Proszę by każdy pisał tutaj co mu leży na sercu na temat klanu.

Offline

 

#2 2009-03-20 23:54:39

Er@nder

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

Ogólnie dla mnie jest spoko ;P Tylko RB mi brak itemy sam sobie składam jeśli chodzi o matsy tylko recki i km ludzie mi pomagają.. a jeśli chodzi o pomaganie ja mogę zawsze jak mam czas.. tylko ostatnio mało dość mam ale maturkę piszę w tym roku więc sorry

Offline

 

#3 2009-03-20 23:56:11

strusienka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

Mi osobiście się wydaje, że klan się podzielił na grupki ze tak powiem.  Większo lvl'ovcy  nie pomagają nisko(nie bede ukrywal ze ja tez) .

Offline

 

#4 2009-03-21 00:00:18

Johny

Użytkownik

7170938
Skąd: Tam gdzie Joe & John :P
Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 92
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

strusienka też to zauważyłem i to już jest pierwsza uwaga bardzo słuszna i trzeba to zmienić

Offline

 

#5 2009-03-21 00:00:52

Volv

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

Mi tylko brakuje RB ... A pomoc i zgranie ... cóż ja jeżeli jestem w stanie, pomagam komuś w miare możliwości . Sam również dostaje pomoc gdy mi potrzeba więc na szczęście narazie nic nie mam na sumieniu ... Według mnie zgranie przyjdzie z czasem bo dużo nowych osób się spotyka teraz . W miare postępu klanu i uzbrajania się powinniśmy wyjść na jeszcze lepszy klan ...

Offline

 

#6 2009-03-21 00:07:58

Johny

Użytkownik

7170938
Skąd: Tam gdzie Joe & John :P
Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 92
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

każdemu brakuje RB ale to dlatego że nie mamy za dużo nuków i destro w klanie ale nad tym już pracujemy.
Zgranie może i jako takie jest ale gdy jakaś grupa expi to nikt nie zrezygnuje z expa aby komuś pomóc i to uważam za bardzo złe

Offline

 

#7 2009-03-21 01:16:09

guzik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 48
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

Hmmm ja jestem za pomocą i wogole tylko nie było tak żeby mnie ktoś o takową prosił ( no moze raz ;] ) i Ja chętnie pomogę tylko żeby nie było ( zrobiłeś swoje to teraz spiepszaj , lub ja pomagam a mnie olewają. Ale w to wątpię ), i brakuje takiego wypadu jak RB itd

Offline

 

#8 2009-03-21 10:12:43

John

Administrator

1789757
Skąd: Tam gdzie Joe i Johny
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 117
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

To teraz ja , więc tak nikt mi nie pomaga przy spoilowaniu chyba że ma w tym jakiś interes czyli np. gdy ja załatwiam sobie keye na tallum hvy a gdzieś obok lecą na dajmy na to nie wiem AM xD to chętny się znajdzie ale jeśli idę gdzieś po matsy lub keye dla siebie i pisze 5 razy to nikt nie odpowiada dlatego nie liczcie na moją pomoc ( a takowa by się wam przydała bo jestem spoilem ) dopóki to się nie zmieni albo jak już złoże dla siebie to co zamierzam . Następna sprawa Johny musimy wprowadzić coś takiego że przydzielimy co tydzień kilka osób które zrobią spoile i ja dam jakieś fajnie miejscówki z niskimi levelami na fajnie matsy , się napisze ile każda osoba ma takiego matsa wyciągnąć i to bardzo ułatwi Krfacenie klanowe . Dalej jak coś klanowy krafcik się robi ma 55 dziś myślę mu wbić 62 jak dobrze pójdzie to będzie mógł już all A grade krafcic ( low A już może ) . No co dalej , wydaje mi się że trzeba jakoś zaostrzyć zasady w klanie i gdy np lider mówi idziemy na farme  to idziemy a nie ja nie mogę bo koksam i mam super expa . A potem po takim expie nagle jest ej ( do jakiegoś spoila ) chodź ze mną na chwile potrzebuje kilka keyów . No i to na tyle sorry jeśli kogoś obraziłem xDD


http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-02/db4a55ec.gif
http://www.dopalamy.com/images/userbar.png
John -> Phoenix Knight , Necro
Chuck -> Warsmith

Offline

 

#9 2009-03-21 10:35:59

guzik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 48
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

No ja prosiłem o pomoc względem keyów bo od kilku dni nie moge ich zdobyć xD ( spoil za niski lvl a nikt nie chce sprzedać ) A np. tobie john bym się odwdzięczył za pomoc tylko średnio mam jak

Offline

 

#10 2009-03-21 11:27:09

Johny

Użytkownik

7170938
Skąd: Tam gdzie Joe & John :P
Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 92
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

John bardzo dobry pomysł w sumie już troche o tym myślałem i faktycznie wprowadze to. Ok od jutra będę wyznaczać po 3 osoby do spoilowania na różnych lvlach

Offline

 

#11 2009-03-21 11:58:13

strusienka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

A i mi się wydaje, że ally by też wiele zmieniło. Tylko nie wiem jak o tym napisać

I każdy powinien chociaż jedną sube zrobic pod klan

Ostatnio edytowany przez strusienka (2009-03-21 11:59:01)

Offline

 

#12 2009-03-21 13:14:01

Arris

Użytkownik

4935485
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

Podobają mi się założenia choć może są zbyt... idealistyczne bo wiadomo, że jednak dla każdego jest ważne także to co zyska (obojętnie w jakim stopniu). Bo np. jak ktoś potrzebuje pomocy przy biciu mobków do spoilowania to dobrze by było mieć gwarancję, że jak czegoś będę potrzebował do wyspoilowania to otrzymam pomoc od tejże osoby. Druga sprawa odnośnie pomagania, to jeśli już ktoś prosi o pomoc to niech już ma wszystko zorganizowane by wszystko szło szybko i sprawnie bo osobiście wpienia mnie coś takiego, że woła ktoś o pomoc, rezygnuję z własnego spoila czy expa i idę na wskazane miejsce a ta osoba nagle rzuca co chwilę z/w czy nagle coś przerzuca z postaci na postać czy nagle po coś musi pójść, czy dopiero teraz sobie shoty robi, i traci się 30-60 minut nic nie robiąc bo ktoś jest niepoważny (dla wyjaśnienia, są to przykłady z innych klanów i servów).

Moje propozycje:
Odnośnie działu "Zapotrzebowania", pomijając fakt, że każdy tam umieszcza swój topic, przydałby się jeden przyklejony z oficjalną kolejnością składania by nie trzeba było wiecznie przypominać, dopytywać i po prostu mieć to otwarcie do wglądu.

Odnośnie składania to podoba mi się pomysł z wyznaczaniem spoilowania kto, co i ile. Mieliśmy na innym servie przez krótki okres taki system i był naprawdę dobry.

Odnośnie odchodzenia i reakcji na to, osobiście uważam, że wczorajsza panika była nie na miejscu. Mamy na celu jak rozumiem być dobrym i zgranym klanem na serverze i takie tracenie nerwów i chaos na chacie jest niepoważny. Odszedł to odszedł, krzyżyk na drogę, jego sprawa, że nie chciał zacząć większej rozmowy na forum o tym co mu się nie podoba i wolał odejść. Zamiast burzyć się i ostatecznie rzucać sobie się do gardeł kto jest bardziej winny i czego wystarczyłoby wyciągnąć z tego wnioski. Inna sprawa, że nie ma opcji by w klanie wszystko się podobało jako, że klan jest zbiorowiskiem różnych ludzi o różnych poglądach i oczekiwaniach a nie jest możliwe by klan (jego zasady, sposób załatwiania spraw, regulamin) dogodziły każdemu, powstałoby mnóstwo sprzeczności. Z klanu wcześniej czy później odejdą osoby, które nie podzielają, nazwijmy to, przekonań klanu bądź nie potrafią się do nich dostosować i jest to nieuniknione. Nikt też chyba nie powiedział, że nie mogą starać się o powrót.

Odnośnie składu klasowego klanu to naprawdę brakuje nam nuków i może jeszcze 1-2 desek, no jeszcze teraz wysoko levelowy BD odpadł.

Odnośnie RB to naturalnie w takich porach by ludzie mogli się logować a jednocześnie RB już nie były ubite, z 1-2 dniowym wyprzedzeniem zapowiedź no i naturalnie jak najczęściej je farmić.



Moja dziękować Twoja, że to przeczytać.

Ostatnio edytowany przez Arris (2009-03-21 14:16:15)


Fortuna audaces iuvat...

Offline

 

#13 2009-03-24 22:52:34

Darys

Administrator

1078924
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 49
Punktów :   

Re: Poprawienie stosunków w klanie

dobra Panie i Panowie czas spojrzec prawdzie w oczy i zrobic porzadek ... Jutro z Johnym porozmawiam na TSie i nasz CL wprowadzi w zycie pomysly i sugestie by klan stal sie lepszy i by mogl nie tylko sie rozwijac ale i pomagac ally ktore jest WAŻNE.


http://img11.imageshack.us/img11/4605/narutoc.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plUstronie Morskie hotele www.zaproszenia-na-slub.pl zaproszenie-weselne.eu